Członkowie

Kärcher Center Erpix

10 kwietnia 1991r. p. Roman Popek podejmuje decyzje o założeniu firmy ERPIX. Początki firmy to przede wszystkim wykonywanie usług polegających na czyszczeniu dywanów i wykładzin , praniu tapicerki meblowej i samochodowej.  W 1996 r. właściciel firmy otwiera w centrum Rzeszowa, sklep oferujący w swoim asortymencie maszyny i urządzenia niemieckiej firmy KARCHER. Powstanie tego sklepu jest wynikiem kilkuletnich doświadczeń w zakresie czyszczenia i utrzymania czystości. Gama dostępnych urządzeń czyszczących na lokalnym rynku stworzyła konieczność  w tym samym roku warsztatu naprawczego. W styczniu 1998 roku P.P.U.H ERPIX rozszerzając swoją ofertę handlową otwiera salon sprzedaży wraz z warsztatem naprawczym w nowym pawilonie znajdującym się w Miłocinie 296 k/Rzeszowa.

W październiku 2000r. zostaje otwarta filia naszej firmy w Krośnie przy ul. Piłsudskiego 48.  P.P.U.H. ERPIX podczas swojej długoletniej działalności wykonywała różnego rodzaju usługi tj.: czyszczenie hal produkcyjnych w Końskich, Przysucha , Nowa Sarzyna, czyszczenie KontrKatedry w Stalowej Woli, czy też kamienicy Ciżemka na rynku w Sandomierzu. Kilkakrotnie maszyny i urządzenia firmy KARCHER dostępne w sprzedaży przez naszą firmę były wystawiane na różnego rodzaju targach: INTER-RES w Rzeszowie, spożywcze w Boguchwale czy też podczas różnego rodzaju imprez masowych takich jak Rajd Samochodów Terenowych w Czarnorzekach k/Krosna.

 12 września 2002 r. firma ERPIX uroczyście otwiera drugą swoją siedzibę w Rzeszowie przy ul. Warszawskiej 32. Jest to nowoczesny obiekt, spełniający wszystkie wymagania. Czeka tu na Państwa mila i fachowa obsługa, która udzieli wszelkich wskazówek, pomoże w wyborze interesującego sprzętu. Obecnie firma posiada trzy placówki na Podkarpaciu. Tam również mieszczą się serwisy urządzeń Kärcher. W okresie 2002 do 2017 – Firma ERPIX zdobywała wiele nagród za sprzedaż, serwis jak i wprowadzanie nowych rozwiązań mających na celu przede wszystkim ochronę środowiska. Jedną z takich rozwiązań było zaprojektowanie i wdrożenie Myjni z systemem odzyskiwania wody. Na ten system Nasza Firma uzyskała OPINIĘ O INNOWACYJNOŚCI TECHNOLOGII– wydana przez CentrumTransferu Technologii Innowacyjności i Informacji 05.01.2015 r.

Największym naszym wyróżnieniem jest zdobycie pierwszego miejsca na ŚWIECIE w roku 2015 za największą ilość zdobytych punktów w AUDYCIE przeprowadzony przez niezależną Firmę SGS w całym świecie wśród wszystkich Salonów Karcher Center na całym świecie. Obecnie nasze plany to wybudowanie nowoczesnej linii do seryjnej produkcji myjni z systemem odzysku wody, w nowej siedzibie Naszej Firmy.

Kontakt:


ul. Warszawska 32

35-230 Rzeszów

Tel: +48 17 85 52 578, +48 17 87 33 502

Strona www: www.karcher-center-erpix.pl

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Osoba do kontaktu: Roman Popek