Projekty

Long Life Learning

Udział Klastra "Kraina Podkarpacie" wraz z partnerami z kraju i zagranicy w międzynarodowym projekcie pt. Model kształcenia całożyciowego zgodny z potrzebami regionalnego rynku pracy, dofinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020. Więcej informacji o projekcie znajduje się pod poniższym linkiem:

http://www.innpuls.pl/projekty/biezace-projekty/art,18,long-life-learning.html

Model aktywizacji społeczności lokalnych oraz narzędzia IT poprzez Co-design (MASIT_COD)

Klaster Jakości Życia „Kraina Podkarpacie” wraz z partnerami: Uniwersytetem Rzeszowskim, Nomino Sp. z o.o. i KlasterPro.pl Sp. z o.o. rozpoczyna realizację projektu pt. „Model aktywizacji społeczności lokalnych oraz narzędzia IT poprzez Co-design” (MASIT_COD)” dofinansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Innowacje Społeczne.

Czytaj więcej...

Green highlands - Transfer wiedzy sposobem na innowacyjne i „zielone” Podkarpacie (GREEN HIGHLANDS)

Projekt „Green highlands - Transfer wiedzy sposobem na innowacyjne i „zielone” Podkarpacie” realizowany jest w partnerstwie, w tym także w partnerstwie ponadnarodowym. Liderem partnerstwa jest BD Center Sp. z o. o., Partnerem krajowym – Klaster Jakości Życia „Kraina Podkarpacie", natomiast Partnerem ponadnarodowym – Krinova Incubator & Science Park ze Szwecji.

Czytaj więcej...