Członkowie

BD Center Sp. z o. o.

Blue Adventures Diving Center
BD Center jest profesjonalną, niezależną i dynamicznie rozwijającą się firmą consultingową, funkcjonującą na rynku od 2001 roku.

Działając na rzecz komercjalizacji, transferu wiedzy i technologii ze świata nauki do świata biznesu, BD Center specjalizuje się w realizacji badań społecznych, szkoleniach, projektach krajowych i międzynarodowych z zakresu polityki społecznej oraz rozwoju przedsiębiorczości. BD Center świadczy także pełen zakres usług analitycznych i konsultacyjnych.

Klientami firmy są instytucje działające w rozmaitych branżach i sferach życia publicznego: przedsiębiorstwa, jednostki administracji państwowej i samorządowej oraz organizacje pozarządowe.

Wysoki stopień profesjonalizmu oraz szerokie zaplecze intelektualne i eksperckie, to podstawy trwałych i pozytywnych relacji z klientami. Wieloletnie doświadczenie Firmy w realizacji projektów partnerskich z instytucjami krajowymi oraz zagranicznymi, to gwarancja sprawnej i rzetelnej realizacji powierzonych zadań.

BD Center dysponuje zgranym i kreatywnym zespołem o znaczącym dorobku naukowym i bogatym doświadczeniu praktycznym. Posiada wysoce merytoryczną kadrę badawczą i analityczną, a fundament działalności stanowią zasady Społecznej Odpowiedzialności Biznesu.

Kontakt:

ul. Broniewskiego 1

35-222 Rzeszów

Tel: 17 855 20 29

Fax: 17 858 12 94

Strona www: www.bdcenter.pl

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Osoba do kontaktu: Katarzyna Sowa