Członkowie

Klasterpro

KlasterPro.pl

Klasterpro

Nazwa firmy: KlasterPro.pl

Opis: KlasterPro.pl to instytucja otoczenia biznesu o charakterze non profit oraz platforma współpracy i wymiany dobrych praktyk menedżerów klastrów z Polski oraz zagranicy. Naszym celem jest wspieranie i promocja działań mających tworzyć korzystne warunki dla powstawania i rozwoju innowacyjnych klastrów. Oferujemy wyspecjalizowane usługi na rzecz inicjatyw klastrowych oraz przedsiębiorców z pokrewnych branż planujących oprzeć swój rozwój na współpracy w ramach klastra lub powiązania kooperacyjnego, m.in. badania i analizy oraz doradztwo i szkolenia prowadzone przez polskich i zagranicznych profesjonalistów klasteringu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania i wykonywania materiałów reklamowych oraz informacyjnych. Promujemy regiony i miasta wspierające klastry i inicjatywy klastrowe.

Adres: ul. Kościelna 45, 35-505 Rzeszów 

Telefon kontaktowy: +48 17 85 93 251

Fax: +48 17 85 93 251

Strona www: www.KlasterPro.pl

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Osoba do kontaktu: Agata Rybka – prezes zarządu

PHU WITOLD MUSZYŃSKI (EXPLORE ADVENTURE)

PHU WITOLD MUSZYŃSKI

Opis: Explore Adventure to firma specjalizująca się w organizacji szkoleń, konferencji, wyjazdów integracyjnych i motywacyjnych dla firm, którym zależy na integracji swoich pracowników lub wspólnym, niestandardowym wypoczynku ze swoimi kluczowymi klientami.

Naszą filozofią jest aktywny wypoczynek związany z szeroko pojętą działalnością wodną, górską, lądową a nawet powietrzną.

Każdy nasz event traktujemy autorsko i starannie dopasowujemy program do potrzeb i możliwości naszego Klienta. Słuchamy, doradzamy i realizujemy dokładnie to czego Klient od nas oczekuje. Wciąż się rozwijamy, szukamy nowych kierunków i niekonwencjonalnych rozwiązań.

Przygotowujemy "szyte na miarę" eventy, dopasowane do Klienta, okoliczności i lokalizacji.

Nasza oferta obejmuje m.in.:

 • wyjazdy motywacyjne – Incentive, wyjazdy szkoleniowe,
 • wyprawy przygodowe,
 • wyjazdy integracyjne typu outdoor i indor,
 • organizację konferencji,
 • wycieczki tematyczne,
 • pikniki firmowe.

Co nas wyróżnia:

 • Indywidualne podejście do każdego Klienta
 • Dowolne dostosowanie oferty do wymagań Klienta
 • Elastyczność cenowa
 • Doświadczenie i znajomość miejsc organizacji imprez

 

Wielu z naszych Klientów stale z nami współpracuje.

Nazywamy się Profesjonalni Poszukiwacze Przygód.

 

Adres: Al. Rejtana 27e, 35-310 Rzeszów

Telefon kontaktowy: + 48 609570954

Strona www: www.exploreadventure.pl

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Osoba do kontaktu: Witold Muszyński - Właściciel

BD Center Sp. z o. o.

BD Center Sp. z o. o.

Blue Adventures Diving Center
BD Center jest profesjonalną, niezależną i dynamicznie rozwijającą się firmą consultingową, funkcjonującą na rynku od 2001 roku.

Działając na rzecz komercjalizacji, transferu wiedzy i technologii ze świata nauki do świata biznesu, BD Center specjalizuje się w realizacji badań społecznych, szkoleniach, projektach krajowych i międzynarodowych z zakresu polityki społecznej oraz rozwoju przedsiębiorczości. BD Center świadczy także pełen zakres usług analitycznych i konsultacyjnych.

Klientami firmy są instytucje działające w rozmaitych branżach i sferach życia publicznego: przedsiębiorstwa, jednostki administracji państwowej i samorządowej oraz organizacje pozarządowe.

Wysoki stopień profesjonalizmu oraz szerokie zaplecze intelektualne i eksperckie, to podstawy trwałych i pozytywnych relacji z klientami. Wieloletnie doświadczenie Firmy w realizacji projektów partnerskich z instytucjami krajowymi oraz zagranicznymi, to gwarancja sprawnej i rzetelnej realizacji powierzonych zadań.

BD Center dysponuje zgranym i kreatywnym zespołem o znaczącym dorobku naukowym i bogatym doświadczeniu praktycznym. Posiada wysoce merytoryczną kadrę badawczą i analityczną, a fundament działalności stanowią zasady Społecznej Odpowiedzialności Biznesu.

Kontakt:

ul. Broniewskiego 1

35-222 Rzeszów

Tel: 17 855 20 29

Fax: 17 858 12 94

Strona www: www.bdcenter.pl

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Osoba do kontaktu: Katarzyna Sowa

 

 

Kosmetyka Estetyczna Joanna Sobierajska

Nazwa firmy: Kosmetyka Estetyczna Joanna Sobierajska

Opis: Zabiegi kosmetyczne i medycyny estetycznej.

Adres: Al. Niepodległości 4/2

Telefon kontaktowy: +48 604 404 472

Strona www: www.kosmetykaestetyczna.eu

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Osoba do kontaktu: Joanna Sobierajska

BioDrain

Nazwa firmy: BioDrain

Adres: ul. T. Boya Żeleńskiego 12, 35-105 Rzeszów

Telefon kontaktowy: +48 602 358 860, +48 17 789 22 48

Fax: +48 17 789 22 49

Strona www: www.biodrain.pl

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Osoba do kontaktu: Tomasz Szafran

Opis: 

Od analizy problemu do efektywnych rozwiązań w zakresie ujęcia i oczyszczania powietrza, wód i ścieków.

W BioDrain analizujemy potrzeby, by stworzyć specjalistyczne i unikatowe narzędzia do selektywnego usuwania zanieczyszczeń. Usprawniamy proces filtracji, rozwiązujemy problemy Naszych klientów i sprawiamy, że ich otoczenie staje się czystsze i bezpieczniejsze.

Proponujemy szczegółową analizę fizyko-chemiczną, przygotowujemy rozwiązanie zgodne z wysokimi wymaganiami prawa ochrony środowiska oraz wdrażamy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. BioDrain to zespół specjalistów pracujący na wysokiej klasy urządzeniach przeznaczonych do syntezy i modyfikacji sorbentów jak również produkcji mas o dowolnej konsystencji i składzie (pasty i gęstwy) oraz ich granulacji.

Serwis Florystyczny „Zielono Mi”

Krzysztof Stachowicz

Serwis Florystyczny „Zielono Mi”

Nazwa firmy: Serwis Florystyczny „Zielono Mi”

Opis: Serwis Florystyczny „Zielono Mi” świadczy usługi w zakresie:

 • wykonywanie dekoracji z kwiatów ciętych i doniczkowych,
 • usługi florystyki ślubnej,
 • usługi florystyki pogrzebowej i ofiarnej,
 • wykonywanie koszy okolicznościowych,
 • wykonywanie dekoracji na specjalne okazje oraz imprezy okolicznościowe organizowane przez podmioty publiczne i prywatne.

Do grona klientów „Zielono Mi” należą hotele, restauracje, które sukcesywnie zamawiają produkty znajdujące się w ofercie firmy, równocześnie zamawiają kompleksowe usługi związane z wykonywaniem indywidualnych projektów florystycznych. Do grona klientów firmy zaliczyć można miedzy innymi: Develop Investments, Best Western Plus Hotel Ferdynand, Viena Trade.

Kwiaciarnia Zielono Mi mieści się w Centrum Handlowym Millenium Hall.

Adres: Bzianka 106, 35-213 Rzeszów

Telefon kontaktowy: +48 17 77 88 999

Fax: +48 17 77 88 169

Strona www: www.facebook.com/ZielonoMiSerwisFlosrystyczny

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Osoba do kontaktu: Krzysztof Stachowicz

PPUH Polox S.C.

PPUH Polox S.C.

PPUH Polox S.C.

Nazwa firmy: SIEDLISKO JANCZAR, PPUH "POLOX" s.c. Stanisław Gątarski Sławomir Stec

Opis: "Siedlisko Janczar" to Ośrodek Konferencyjno-Rekreacyjny położony w Pstrągowej w gminie Czudec w odległości 25 km od Rzeszowa.

Obiekt obejmuje karczmę, noclegi, sale konferencyjne, salę gier stołowych, klub rozrywki dla dzieci, stylowe całoroczne chaty grilowe, stadninę z pełnowymiarową krytą halą ujeżdżeniową i pensjonatem dla koni, boiska sportowe, plac zabaw, romantyczny ogród, bezpieczne duże parkingi, latem baseny.

Specjalizujemy się w organizacji:

 • spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń,
 • impez dla firm, szkół i klientów indywidualnych,
 • przyjęć weselnych , komunijnych, chrzcin, itp.,
 • pikników i biesiad,
 • ognisk i grilowania,
 • nauki jazdy konnej,
 • rajdów wierzchem,
 • przejażdżek bryczką, saniami,
 • obozów jeździeckich, zimowisk,
 • Zielonych i Białych Szkół,
 • warsztatów edukacyjnych.

Posiadamy Podkarpacki Znak Jakości Turystycznej oraz Certyfikat Hotel Przyjazny Rodzinie a także

Honorową Odznakę Ministerstwa Sportu i Rekreacji "Za zasługi dla Turystyki".

Adres: 38-121 Pstrągowa 815

Telefon kontaktowy: +48 17 2779404 w.24

Fax: +48 17 2779405

Strona www: http://www.janczar-stadniny.pl/

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Osoba kontaktowa: Sławomir Stec

BIOSPHERE

BIOSPHERE

BIOSPHERE

Nazwa firmy: BIOSPHERE SYLWIA SALACH

Opis: Firma BIOSPHERE opiera się w swojej działalności na trzech filarach. Pierwszy to świadczenie profesjonalnych usług z zakresu ekspertyz i monitoringów przyrodniczych, wykorzystywanych przy różnorodnch inwestycjach, m.in. drogowych, kolejowych i farm wiatrowych. Drugi filar firmy to dążenie do rozwoju i promocji tzw. "zielonej turystyki" poprzez organizację wypraw przyrodniczych, projektowanie obiektów aktywnej turystyki oraz consulting ekoturystyczny. Trzeci filar kierujemy przede wszystkim do szkół i przedszkoli, gdzie rozwijamy edukację ekologiczną. Nasze działania związane są z Podkarpaciem - jednym z najbogatszych przyrodniczo i turystycznie regionów Polski.

Strona www: www.ebiosphere.pl

Med Partner Michał Marszałek

Nazwa firmy:

Med Partner Michał Marszałek

Opis:    

Profil działalności Med Partner jest ukierunkowany na zaopatrzenie pacjentów w wyroby medyczne. Posiadamy umowę z NFZ. Zapewniamy kompleksowe zaopatrzenie w produkty stomijne, ortopedyczne, pomocnicze, pieluchomajtki. Oferujemy bezpłatną dostawę do domu pacjenta. Rozszerzyliśmy ofertę o wypożyczalnię sprzętu medycznego.

Adres:  ul. Marszałkowska 15, 35-215 Rzeszów

Telefon kontaktowy: 17 852 69 40

Fax: 17 852 69 40

Strona www: med-partner.pl

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Osoba do kontaktu:  Michał Marszałek

http://www.promost.pl/

PROMOST CONSULTNG

PROMOST CONSULTING

Przedmiotem działalności grupy PROMOST CONSULTNG jest przygotowanie i kompleksowa obsługa inwestycji w zakresie inżynierii lądowej, ochrony środowiska oraz energetyki odnawialnej. Firma wykonuje usługi projektowo-doradcze, począwszy od opracowania studiów, analiz i/lub koncepcji, przez wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej, po zarządzanie projektami inwestycyjnymi i nadzór nad realizacją. Firma stosuje certyfikowany system zapewnienia jakości świadczonych usług oraz nowoczesne, informatyczne systemy zarządzania i kontrolingu.

Rok powstania: 1995

Zatrudnienie: około 100 osób

Oddziały: Rzeszów, Kielce, Warszawa

Spółki grupy:

Promost Consulting Sp. z o.o.

Promost Consulting T. Siwowski Sp. J.

Biuro Usług Inżynierskich Promost Consulting

strona internetowa: www.promost.pl

ML System Sp. z o. o.

ML System Sp. z o. o.

Opis: ML System jest producentem systemów fotowoltaicznych przeznaczonych dla integracji z budynkami

Adres: ul. Warszawska 50 D, 35-230 Rzeszów

Telefon kontaktowy: 17 77 88 266

Fax: 17 853 58 77

Strona www: www.mlsystem.pl

E-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Osoba do kontaktu: Cezary Ciejka

set2go

set2go

set2go

Nazwa firmy: set2go Rafał Darecki

Opis: Jesteśmy firmą zlokalizowaną na Podkarpaciu z siedzibą w Rzeszowie. Głównym obszarem działalności set2go jest zapewnienie kompleksowego wsparcia biznesowego dla przebywających na Podkarpaciu w celach służbowych. Oferujemy: wsparcie logistyczne, poradę biznesową, tworzenie sieci kontaktów, asystę i tłumaczenia w języku angielskim i niemieckim, pomoc w załatwieniu formalności administracyjnych oraz organizację czasu wolnego. Bazujemy na dobrej znajomości lokalnego środowiska biznesowego jak również bliskiej współpracy z lokalnymi firmami i instytucjami, w szczególności z klastrem Dolina Lotnicza. 

Adres: al. mjr. Wacława Kopisto 8B/287, 35-315 Rzeszów

Telefon kontaktowy: +48 660 440 695 

Strona www: www.set2go.org

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Osoba do kontaktu: Rafał Darecki

Centrum Nurkowe Blue Adventures

Centrum Nurkowe Blue Adventures

Centrum Nurkowe Blue Adventures

Nazwa firmy: Centrum Nurkowe Blue Adventures

Opis: Centrum Nurkowe Blue Adventures powstało z myślą o aktywnym promowaniu zdrowia i czasu wolnego dla dzieci i dorosłych.  Specjalizujemy się w prowadzeniu kursów i szkoleń nurkowych na wszystkich stopniach zaawansowania w międzynarodowym systemie PADI. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze instruktorskiej oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Organizujemy wyjazdy nurkowe krajowe i zagraniczne. Prowadzimy profesjonalny autoryzowany serwis oraz sprzedaż i obsługę sprzętu nurkowego najbardziej cenionych marek na świecie.

Adres: ul. Matuszczaka 14, 35-083 Rzeszów

Telefon kontaktowy: +48 534 004 464

Strona www: www.blueadventures.pl

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Osoba do kontaktu: Andrzej Nowak

Studio Reklamy Wizualnej BEST sp. j.

Nazwa firmy: Studio Reklamy Wizualnej BEST sp. j.

Adres: Al. Armii Krajowej 4A, 35-307 Rzeszów

Telefon kontaktowy: +48 668 043 510

Strona www: www.reklama-best.pl

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Osoba do kontaktu: Łukasz Rojek

Opis: 

REKLAMA WIZUALNA:

 • tablice reklamowe
 • litery świetlne
 • logotypy 3D
 • oklejanie witryn
 • banery reklamowe
 • bilbordy
 • oklejanie samochodów
 • kasetony świetlne
 • konstrukcje reklamowe
 • itp.

DRUKARNIA:

 • wizytówki
 • ulotki
 • plakaty
 • katalogi
 • kalendarze
 • teczki
 • gazetki reklamowe
 • naklejki
 • wydruki wielkoformatowe
 • i inne...

STRONY INTERNETOWE:

 • projektowanie stron internetowych
 • rejestracja domen / hosting
 • aktualizacje stron

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE:

 • projektowanie logotypów 
 • opracowania graficzne pod druk
 • wizualizacje

Nefron Sp. z o.o.

Nazwa: Nefron Sp. z o.o.

Opis: Nefron jest dynamicznie rozwijającym się dostawcą usług telemedycznych, dedykowanych ludziom dotkniętym schorzeniami nerek.

Wykorzystujemy najnowsze dostępne osiągnięcia nauki i technologii z branży telemedycyny, aby sprawić, by Twoje życie z dysfunkcją nerek było bardziej komfortowe oraz byś mógł cieszyć się z niezależności.

Unikalne w skali światowej usługi Nefronu są dostępne zdalnie z każdego miejsca na świecie, przy wykorzystaniu dostępu do Internetu  oraz telefonu komórkowego.

Adres: ul. Prosta 19/3, 20-135 Lublin

Telefon kontaktowy: 721 022 346

Strona www: www.nefron.eu

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Osoba do kontaktu: Piotr Dulkiewicz

Uniwersytet Rzeszowski

Uniwersytet Rzeszowski

Uniwersytet Rzeszowski

Nazwa firmy: Uniwersytet Rzeszowski

Adres:Al. Rejtana 16 c, 35-959 Rzeszów

Telefon kontaktowy: Biuro Rektora: +48 17 872 10 10, Kierownik Biura Rektora: +48 17 872 10 07

Fax: +48 17 872 12 65

Strona www: www.ur.edu.pl

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Osoba do kontaktu: Marzena Domino - Kierownik Biura Rektora

Nomino Sp. z.o.o

Nomino Sp. z.o.o

Nomino Sp. z.o.o

Nazwa firmy: Nomino Sp. z o.o.

Opis: Firma Nomino Sp. z o.o. jest partnerem strategicznym angielskiej firmy Brammer. Specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu innowacyjnych systemów informatycznych na potrzeby zarządzania przedsiębiorstwem oraz zarządzaniu infrastrukturą informatyczną firmy. Nomino dostarcza usługi informatyczne związane z budową i utrzymaniem sieci komputerowych oraz tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania. Firma Nomino projektuje, tworzy i wdraża dedykowane systemy informatyczne, dostosowane do specyfiki i potrzeb danego przedsiębiorstwa. W oparciu o wyniki analizy procesów biznesowych – przeprowadzonej we współpracy z Klientem – oraz  wynikających z niej potrzeb w zakresie informatyzacji, Nomino proponuje optymalnie skonfigurowany pakiet oprogramowania wraz z usługą jego wdrożenia i opieką autorską, co zapewnia bieżące dostosowywanie oprogramowania do zmieniających się potrzeb użytkowników.

Adres: ul. Handlowa 2a, 36-100 Kolbuszowa

Telefon kontaktowy: +48 17 227 00 00

Fax: +48 17 227 00 00

Strona www: www.nomino.pl

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Osoba do kontaktu: Gabriela Nowak

Visum Clinic

Visum Clinic

Visum Clinic

Nazwa firmy: Visum Clinic Sp. z o.o. 

Opis: Visum Clinic jest placówką  oftalmologiczno - optometryczną z siedzibą w Rzeszowie, przy ul Kopisto 2. Firma specjalizuje się szeroko zakresową poprawą jakości widzenia mieszkańców Podkarpacia i innych regionów Polski oraz z zagranicy.

W 2012 roku za sprawą zakupu światowej klasy sprzętu okulistyczno – chirurgicznego, prowadzimy kompleksową profilaktykę, diagnostykę, leczenie i korektę większości problemów okulistycznych. Jako jedyna placówka na Podkarpaciu wykonujemy zabiegi laserowej korekcji wzroku. Stawiamy na innowację i nowoczesność, jakość i rzetelność wykonywanych przez nas usług. W Visum Clinic dysponujemy wysoce wykwalifikowaną kadrą medyczną. Współpracujemy z firmami z kraju i z zagranicy.

Adres: ul. Kopisto 2, 35-315 Rzeszów 

Telefon kontaktowy: +48 17 867 26 02, Kom.: 530 859 597

Fax: +48 17 867 26 01

Strona www: www.visum-clinic.pl

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Osoba do kontaktu: Paweł Chmiel

K&K Selekt

K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego

K&K Selekt

Nazwa firmy: K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego

Opis: Firma K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego to najlepsi fachowcy prężnie działający w branży doradztwa personalnego. Wspieramy naszych Klientów w zakresie najcenniejszych zasobów, jakimi bez wątpienia są zasoby ludzkie. Od 2000 roku pracujemy dla największych korporacji międzynarodowych oraz wiodących firmy na rynku polskim z różnych sektorów gospodarki. Specjalizujemy się w rekrutacji inżynierów oraz kadry menadżerskiej dla firm produkcyjnych, inwestycji start-up i greenfield.

Strona www: www.kkselekt.pl

NZOZ Domowa Opieka Paliatywna DAR-MED

Nazwa firmy: NZOZ Domowa Opieka Paliatywna DAR-MED

Opis: Domowa opieka paliatywna.

Adres: ul. Rynek 6A, 36-200 Brzozów

Telefon kontaktowy: +48 695 577 975

Fax: +48 13 43 43 122

Strona www: www.dar-med.eu

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Osoba do kontaktu: Jolanta Leń

Kinesis

Nazwa firmy: Kinesis

Opis: Salon zaopatrzenia ortopedycznego

Adres: ul Warzywna 3/129A 35-310 Rzeszów

Telefon kontaktowy: +48 608 116 050

Fax: +48 17 778 81 02

Strona www: www.kinesis.sklep.pl

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Osoba do kontaktu: Maciej Michalski

 

 

 

 

 

 

NZOZ RUDEK Gabinety Rehabilitacji Medycznej Andrzej Rudek

NZOZ RUDEK Gabinety Rehabilitacji Medycznej

Opis: Niepubliczny Zakład Opieki Medycznej RUDEK Gabinety Rehabilitacji Medycznej istnieje od 1996r. Obecnie świadczymy usługi w sześciu placówkach (w pięciu w Rzeszowie i jednej w Ropczycach). Zapewniamy kompleksową rehabilitację ambulatoryjną, w swojej ofercie mamy również do zaproponowania usługi rehabilitacji środowiskowej (w domu pacjenta), a także specjalistyczną poradnię rehabilitacyjną. Stale podnosimy nasze kwalifikacje zatrudniając kompetentny personel oraz wyposażając nasze gabinety w nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny. Misją naszej organizacji jest świadczenie specjalistycznych usług medycznych przy wykorzystaniu najlepszych dostępnych standardów oraz zorientowaniu na spełnianie wymagań. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro Pacjenta poprzez profilaktykę i poprawę stanu zdrowia.

Adres: ul. Pelczara 4/1, 35-312 Rzeszów

Telefon kontaktowy: 17 857 90 59

Fax: 17 857 90 59

Strona www: www.rudek.com.pl


E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Osoba do kontaktu: Andrzej Rudek